Izabela Bocheńska

Żona, matka a przede wszystkim projektantka z zamiłowania. Od kilkunastu lat projektuję wnętrza gromadząc doświadczenie i doskonale swój warsztat uczestnicząc w szkoleniach branżowych. W pracy jak i w życiu prywatnym, razem z mężem stanowimy zgrany duet, ja projektuję a mąż zajmuje się zagadnieniami technicznymi.

 

W procesie projektowania na pierwszym planie są wymagania, oczekiwania i potrzeby Klientów. To czego unikam to powielanie pomysłów, najważniejsze jest indywidualne podejście do każdego projektu tak aby trafić dokładnie w gust Klienta, przy zachowaniu maksymalnej funkcjonalności i oryginalności planowanej przestrzeni.

 

Moje realizacje cechuje prostota i czystość formy, dbałość o detal i jakość wykonania. Lubię zaskakiwać Klientów nieoczekiwanymi rozwiązaniami aranżacji wnętrza.

Jacek Bocheński

Prywatnie mąż ukochanej kobiety i projektantki, w pracy koordynator procesu budowlanego.


Wyobraźnia przestrzenna i wieloletnie doświadczenie zdobyte w trakcie realizacji kolejnych inwestycji procentuje trafną oceną technicznych możliwości wykonania układów funkcjonalnych i aranżacji przestrzeni.


Potrafię ocenić inwestycję i zaproponować Klientowi rozwiązania zmieniające całkowicie przestrzeń, ukazując jej potencjał i ukryte możliwości.